PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Update interval
ml: പുതുക്കല്‍ ഇടവേള
