PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Text
ne: अक्षर

en: Update interval
ne: अपडेटको अन्तराल

en: Font color
ne: फन्ट रङ
