PageRank Widget (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Enabled
oc: Activat

en: Preview
oc: Apercebut

en: Text
oc: Tèxte

en: Update interval
oc: Frequéncia de las mesas a jorn

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Font size
oc: Talha de la poliça
