PageRank Widget (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
fa: پسوند

en: Enabled
fa: فعال

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Text
fa: متن

en: Update interval
fa: فاصله به‌روزرسانی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه
