PageRank Widget (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Text
pt: Texto

en: Update interval
pt: Intervalo entre as atualizações

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Font size
pt: Tamanho da fonte

en: Font color
pt: Cor da fonte
