PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Enabled
ru: Включено

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Text
ru: Текст

en: Update interval
ru: Интервал обновления

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Font color
ru: Цвет шрифта

en: Border width
ru: Ширина рамки
