PageRank Widget (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
tr: Son ek

en: Enabled
tr: Etkin

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Text
tr: Metin

en: Update interval
tr: Güncelleme aralığı

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu
