Pagerer (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Next
am: ቀጣይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Type
am: ዓይነት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: type
am: ዓይነት

en: Configure
am: ውቀር

en: Page
am: ገጽ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
