Pagerer (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Type
mn: Төрөл

en: page
mn: хуудас

en: Quantity
mn: Тоон

en: Links
mn: Холбоосууд

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Format
mn: Бүтэц

en: Display
mn: Харуулах

en: Theme
mn: Загвар

en: type
mn: төрөл

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
