Pagerer (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: page
si: පිටු

en: Label
si: ලේබලය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
