Pagerer (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: title
is: yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: path
is: leið

en: type
is: slag

en: Configure
is: Samanset

en: Page
is: Síða

en: Items
is: Liðir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Go to page @number
is: Far til síðu @number

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
