Pagerer (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: title
ja: タイトル

en: Item
ja: 項目

en: Type
ja: タイプ

en: page
ja: ページ

en: Quantity
ja: 数量

en: Links
ja: リンク

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Center
ja: 中央

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Display
ja: 表示

en: Theme
ja: テーマ

en: path
ja: パス

en: type
ja: タイプ

en: Configure
ja: 設定

en: Page
ja: ページ

en: Items
ja: アイテム

en: Last
ja: 最後

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: First
ja: 最初

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Go to page @number
ja: @numberページへ

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: <
ja: より小さい

en: >
ja: より大きい

en: Current page
ja: カレントページ

en: Panes
ja: ペイン
