Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: title
ar: عنوان

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: page
ar: صفحة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Links
ar: روابط

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Center
ar: المركز

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: Display
ar: العرض

en: Theme
ar: حلة

en: path
ar: مسار

en: type
ar: النوع

en: Configure
ar: ضبط

en: Page
ar: الصفحة

en: Items
ar: أخبار

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »
