Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
