Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: title
et: pealkiri

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: page
et: leht

en: Quantity
et: Kogus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Links
et: Lingid

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Center
et: Keskel

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Display
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: path
et: asukoht

en: type
et: tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Page
et: Lehekülg

en: item
et: toode

en: Items
et: Kirjed

en: Last
et: Viimane

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: First
et: Esimene

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Separators
et: Eraldajad
