Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Center
km: កណ្តាល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: path
km: ផ្លូវ

en: type
km: ប្រភេទ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Items
km: ធាតុ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
