Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: path
mk: патека

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
