Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: title
ne: शिर्षक

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Center
ne: केन्द्र

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: type
ne: प्रकार

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
