Pagerer (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: title
te: శీర్షిక

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: page
te: పేజీ

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Links
te: లంకెలు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: Display
te: చూపు

en: Theme
te: అలంకారం

en: type
te: రకము

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Page
te: పేజీ

en: Items
te: అంశాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to page @number
te: @number వ పేజీకి వెళ్ళండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
