Pagerer (7.x-1.1-beta1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Display
ast: Pantalla

en: Configure
ast: Configurar

en: Page
ast: Páxina

en: Items
ast: Elementos

en: General
ast: Xeneral

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
