Pagerer (7.x-1.1-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Update
br: Hizivadenn

en: Page
br: Pajenn
