Pagerer (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Theme
el: Θέμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Page
el: Σελίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: General
el: Γενικά

en: Last
el: Τελευταίο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: First
el: Πρώτο

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
