Pagerer (7.x-1.1-beta1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Links
ka: ბმულები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Page
ka: გვერდი

en: Items
ka: ელემენტები

en: General
ka: ზოგადი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
