Pagerer (7.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: Configure
kk: Баптау

en: Page
kk: Бет

en: Items
kk: Элементтер

en: General
kk: Басты

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
