Pagerer (7.x-1.1-beta1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: Display
sr: Приказ

en: Theme
sr: Тема
