Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Display
bg: Дисплей

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Page
bg: Страница

en: Items
bg: Новини

en: General
bg: Общи

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
