Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Display
bs: Prikaz

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Page
bs: Strana

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
