Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Links
gu: કડીઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: General
gu: સામાન્ય

en: « first
gu: પ્રથમ

en: First data table:
gu: પહેલું માહીતી કોષ્ટક.

en: Third data table:
gu: ત્રીજું માહીતી કોષ્ટક
