Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Update
mg: Ovana
