Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Display
mr: दाखवा

en: Page
mr: पान

en: General
mr: साधारण

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
