Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Quantity
nn: Mengd

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Page
nn: Nettside

en: Items
nn: Element

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »
