Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Update
os: Сног кæн
