Pagerer (7.x-1.1-beta2) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Quantity
sl: Količina

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Reset
sl: Ponastavi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Display
sl: Prikaz

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Page
sl: Stran

en: Items
sl: Notice

en: Widget
sl: Gradnik

en: General
sl: Splošno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
