Pagerer (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Quantity
af: Aantal

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Configure
af: Verstel

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »
