Pagerer (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default:
be: Па змаўчанні:

en: Update
be: Абнавіць

en: Display
be: Паказ

en: Theme
be: Тэма

en: Configure
be: Правіць

en: Page
be: Старонка

en: Items
be: Элементы

en: Widget
be: Віджэт

en: General
be: Агульны

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
