Pagerer (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: First
bo: དང་པོ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »
