Pagerer (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: First
my: ပထမ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
