Pagerer (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
