Pagerer (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: First
ug: بىرىنچى

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت
