Pagerer (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Quantity
hr: Količina

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Update
hr: Osvježi

en: Display
hr: Prikaz

en: Theme
hr: Tema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Page
hr: Stranica

en: Items
hr: Stavke

en: Widget
hr: Cinculator

en: General
hr: Općenito

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »
