Page Style (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Administer
bg: Администрация

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: days
bg: дни

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Medium
bg: Среда

en: Permissions
bg: Права

en: Site configuration
bg: Настройки на сайта

en: Site building
bg: Изграждане на сайта

en: Blocks
bg: Блокове

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен

en: Toggle display
bg: Смени външния вид

en: and
bg: и

en: Identification
bg: Идентификация

en: Translate interface
bg: Превеждане на интерфейс

en: Structure
bg: Структура

en: Content authoring
bg: Редакция съдържанието
