Page Style (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Page Style
hy: Էջի ոճը

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Structure
hy: Կառուցվածք
