Page Style (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Administer
jv: Kelola

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Theme
jv: Tema

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Warning
jv: Weling

en: Medium
jv: Sedheng

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Standard
jv: Standar

en: Blocks
jv: Blok

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Toggle display
jv: Tampilan sewalikané

en: Translate interface
jv: Terjemahna polatan

en: Structure
jv: Struktur

en: Content authoring
jv: Penulisan kontèn
