Page Style (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Page Style
ku: شێوازی پەڕە

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Site configuration
ku: سازکارییەکانی ماڵپەڕ

en: Site building
ku: درووستکردنی ماڵپەڕ

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش

en: Toggle display
ku: زامن پیشان بدە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Translate interface
ku: وەرگێڕانی ڕوو

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Content authoring
ku: داڕشتنی ناوەڕۆک
