Page Style (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Site configuration
pa: ਸਾਈਟ ਸੰਰਚਨਾ

en: Site building
pa: ਸਾਈਟ ਉਸਾਰੀ

en: Identification
pa: ਪਛਾਣ

en: Translate interface
pa: ਇੰਟਰਫੇਸ ਅਨੁਵਾਦ
