Page Style (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Page Style
sl: Slog strani

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Medium
sl: Srednja

en: White
sl: Bela

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Standard
sl: Standardni

en: Site configuration
sl: Konfiguracija strani

en: Site building
sl: Struktura strani

en: Blocks
sl: Bloki

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Toggle display
sl: Omogoči prikaz

en: and
sl: in

en: Identification
sl: Identifikacija

en: Translate interface
sl: Prevajanje vmesnika

en: Structure
sl: Struktura
