Page Style (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Page Style
ug: بەت ئۇسلۇبى

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: White
ug: ئاق

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Site configuration
ug: بېكەت تەڭشىگى

en: Bold
ug: توم

en: Site building
ug: بېكەت قۇرۇش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Blue
ug: كۆك

en: Black
ug: قارا

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Translate interface
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى

en: Content authoring
ug: مەزمۇن تەڭشىگى
