Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Page Style
cy: Arddull Tudalen

en: Administer
cy: Gweinyddwr

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Theme
cy: Thema

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Medium
cy: Canolig

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: module
cy: modiwl

en: People
cy: Pobl

en: or
cy: neu

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Blocks
cy: Blociau

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: Blue
cy: Glas

en: Clean URLs
cy: Glanhau URL

en: Black
cy: Du

en: Toggle display
cy: Dangosiad togl

en: and
cy: ac

en: Yellow
cy: Melyn

en: Identification
cy: Adnabyddiaeth

en: Translate interface
cy: Cyfieithu rhyngwyneb

en: Structure
cy: Strwythur
