Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Theme
el: Θέμα

en: days
el: ημέρες

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Normal
el: Κανονικό

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Medium
el: Μέσο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: module
el: μονάδα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: White
el: Λευκό

en: People
el: Χρήστες

en: or
el: ή

en: Permissions
el: Άδειες

en: Standard
el: Βασικό

en: Bold
el: Έντονα

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Blue
el: Μπλε

en: Clean URLs
el: Καθαρές διευθύνσεις URLs

en: Black
el: Μαύρο

en: Toggle display
el: Εμφάνιση ή απόκρυψη

en: and
el: και

en: Block type
el: Τύπος μπλοκ

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Identification
el: Ταυτότητα

en: Translate interface
el: Μετάφραση διεπαφής

en: Structure
el: Δομή

en: Regional and language
el: Τοπικές ρυθμίσεις και γλώσσα

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
