Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Administer
eo: Administru

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Medium
eo: Medio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: module
eo: modulo

en: Features
eo: Ecoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Blue
eo: Blua

en: Clean URLs
eo: Puraj URL-oj

en: Black
eo: Nigra

en: Toggle display
eo: Baskula montro

en: and
eo: kaj

en: Yellow
eo: Flava

en: Identification
eo: Identigilo

en: Translate interface
eo: Traduku interfacon

en: Structure
eo: Strukturo

en: Regional and language
eo: Landoj kaj langoj
